Language
אנדרסון & אנדרסון LLP

אנדרסון & אנדרסון LLP

אנדרסון & אנדרסון LLP הוא משרד עורכי דין בינלאומי שצבר מעל 100 שנות ניסיון. משרדנו פתח את שעריו בשנת 1885. בשנת 1963 התחלנו בייצוג לקוחות באסיה, כאשר פתיחת המשרדים הראשונים שלנו באסיה היה בשנת 1972. כיום אנו מייצגים לקוחות מכל רחבי העולם, וברשותנו משרדים ומשרדים משולבים בארצות הברית, סין, הונג קונג, מקאו, מונגוליה, הודו וישראל . עם ניסיון של למעלה מארבעים שנה בסין ומעל עשרים שנה במונגוליה, ייצגנו ופעלנו יחד עם חלק  מהשחקנים הגדולים ביותר בענפים שונים בעולם העסקים, המקומיים ובינלאומיים.

עורכי הדין שלנו אושרו להתמחות בניו יורק, קליפורניה, מישיגן, אוהיו, אילינוי, וושינגטון, ותחומי שיפוט נוספים ברחבי ארה"ב. כמו כן בתחומי שיפוט באסיה כגון סין, מונגוליה, הונג קונג, מקאו, והודו. כמשרד מגוון, עורכי הדין שלנו שולטים בשפות רבות כולל אנגלית, רוסית, סינית מנדרינית, שנחאית, הוקיינית, הינדית, מונגולית, קנטונזית וניבים סיניים אחרים.

רישום והגנה על זכויות יוצרים בקניין רוחני הם חלק משמעותי מעבודות המשרד באסיה. המשרד עסק בליטיגציה בתיקים רבים בתחום הקניין הרוחני בהצלחה, ביניהם התיק הראשון בדיני קניין רוחני בסין עבור אחת מבתי התוכנה הגדולים, בהתחייבות לניהול הליטיגציה המשמעותית הראשונה בתחום קניין רוחני במונגוליה, וכן ליטיגציה בתיקי קניין רוחני רבים בארה"ב בהצלחה.

אנדרסון & אנדרסון סייעו במשא ומתן ורישום של חברת ביטוח במיזם משותף הראשון מסוגו בסין. בסיוע בהנפקה הראשונה לציבור של ניירות ערך עבור בנק מונגולי בבורסה בסינגפור. למשרד ניסיון רב בתחומי כרייה, אנרגיה ונדל"ן, ניהול עסקאות כספיות משותפות, הסכמי הלוואות גדולים, עסקאות ליסינג, הכולל ליסינג בענף התעופה.

משרדינו מנוהל ע"י דוד ח. בוקסבאום מנהל- שותף. בוקסבאום הוא עורך דין וליטיגטור שצבר ניסיון של למעלה מארבעים שנה באסיה. הוא היה העורך הדין האמריקאי הראשון שהוזמן לסין כדי לייצג את האינטרסים י האמריקנים בשנת 1972, לאחר ביקורו ההיסטורי של הנשיא ניקסון. יש לו רקורד נרחב ומוצלח בליטיגציה, הכולל טיעון במקרה שסימן ציון דרך, בפני בית משפט ספרינג בארה"ב. תחת הפיקוח וההדרכה שלו, משרדינו באולן בטור שלנו טיפל בצרכי הלקוחות שלנו בכישרון במשך למעלה משני עשורים, שכללו פרויקטים משפטיים רבים במונגוליה, ייעוץ עבור חברת משקאות קלים מהגדולות בעולם בדיני קניין רוחני במדינה, ייצוג וייעוץ במידע פיננסי עבור ספקים מובילים אודות ההתנהלות בסביבה המשפטית במונגוליה.

אנדרסון & אנדרסון התחייבה לעבודה משפטית במאות הזדמנויות של השקעות ישירות של תושבי חוץ, כולל עריכת חוזי ביטוח בעסקאות משותפות, הקמת חוזי תחנת הכוח גדולים והקמת מאות תאגידים, משרדי נציגויות, מיזמים משותפים וחברות שבעלותן המלאה בבעלות זרה באסיה. בנוסף, סיפקנו שירותים משפטיים עבור חברת הכרייה הגדולה במונגוליה ועבור חברות כרייה זרות רבות.

לאנדרסון & אנדרסון ניסיון משמעותי מאד במיזוגים ורכישות, הכולל ייעוץ לחברות אסיה על רכישות בארה"ב, ישראל, אירופה ומקומות נוספים, ניסוח ועיבוד של כל המסמכים הנחוצים עבור עסקאות אלו.

כמו כן, המשרד מתעסק בבוררות וליטיגציה בעיקר בענף המסחר, אך גם בהתדיינות פלילית על מנת לסייע ליחידים המואשמים בפשע בסין, יפן ומקומות אחרים.

למרות שאנדרסון & אנדרסון איננה חברה גדולה, היא אחד ממשרדי עורכי הדין הדינמיים ביותר בעולם בתחום המשפטי ומייצג לקוחות ביניהם תאגידים נודעים כמו גם פרטיים וחברות קטנות. המשרד מספק שירותים משפטיים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר בטווח רחב מאוד של מקצועות משפטיים, והעלות -  סבירה.

  • About Ads
  • About Ads
  • About Ads